KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7585229
nr 758 5229
Pastell
E Pehap, Stockholmsmotiv, signerad, 1946, motivets mått: 36x44
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:53:51
450 kr